NCEP033N10D
MFR.Part #
NCEP033N10D
JLCPCB Part #
C503060
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 127.7nC@50V 160A 2.7mΩ@10V 245W 30pF 7.8105nF TO-263 MOSFETs ROHS