NCEP050N85
MFR.Part #
NCEP050N85
JLCPCB Part #
C503047
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 120A 160W 27pF 3.9nF 3V 4.7mΩ@10V 70nC@10V 85V TO-220 MOSFETs ROHS