NCEP60T12T
Extended
Manufacturer
Wuxi NCE Power Semiconductor
MFR.Part #
NCEP60T12T
JLCPCB Part #
C502994
Package
TO-247
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 120A 155W 20pF 3.4nF 4V 4mΩ@10V 51nC@10V 60V TO-247 MOSFETs ROHS