NCEP40T15A
MFR.Part #
NCEP40T15A
JLCPCB Part #
C502984
Package
TO-220-3L
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.75mΩ@10V 150A 210W 3.4V 4.9nF 40V 80pF 81nC@20V TO-220-3L MOSFETs ROHS