NCE15TD60BD
MFR.Part #
NCE15TD60BD
JLCPCB Part #
C502952
Package
TO-263
Description
1.635nF 1.9V@15A,15V 105W 120uJ 124ns 16ns 170ns 250uJ 30A 30pF 45A 4V@1mA 50pF 600V 63nC@15V FS (Field Stop) TO-263 IGBT Transistors / Modules ROHS