NCE10TD60BD
MFR.Part #
NCE10TD60BD
JLCPCB Part #
C502936
Package
TO-263-3
Description
1.127nF 1.9V@10A,15V 110uJ 158ns 20A 20ns 210uJ 24pF 30A 40pF 44nC@15V 4V@1mA 600V 73ns 83W FS (Field Stop) TO-263-3 IGBT Transistors / Modules ROHS