NCE30NP07S
MFR.Part #
NCE30NP07S
JLCPCB Part #
C502853
Package
SOP-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-Channel + 1 P-Channel 1.65V 109.4pF 16.3nC@10V 2W 30V 6.5A、7A 691.9pF 70mΩ@4.5V SOP-8 MOSFETs ROHS