NCE30ND09S
MFR.Part #
NCE30ND09S
JLCPCB Part #
C502842
Package
SOP-8
Description
-55℃~+150℃ 1.21nF 105pF 17.5nC@15V 17mΩ@4.5V 1V 2 N-Channel 2W 30V 9A SOP-8 MOSFETs ROHS