NCE3008M
MFR.Part #
NCE3008M
JLCPCB Part #
C502826
Package
SOT-89-3L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 14.2nC@30V 2.4V 22.5mΩ@10V 3.5W 30V 564pF 66pF 8A SOT-89-3L MOSFETs ROHS