NCE01H10D
Extended
Manufacturer
Wuxi NCE Power Semiconductor
MFR.Part #
NCE01H10D
JLCPCB Part #
C502811
Package
TO-263-2
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 100V 13mΩ@10V 150pF 200W 4.8nF 4V 85nC@10V TO-263-2 MOSFETs ROHS