NCE82H110D
MFR.Part #
NCE82H110D
JLCPCB Part #
C502763
Package
TO-263-2L
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 110A 120nC@40V 200W 318pF 3V 6.4nF 7mΩ@10V 82V TO-263-2L MOSFETs ROHS