MMBZ18VAL
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
MMBZ18VAL
JLCPCB Part #
C502596
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1.6A 14.5V 18V 25V 40W 50nA ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS