AACM3216T222W2
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
AACM3216T222W2
JLCPCB Part #
C49073933
Package
SMD-4P,3.2x1.6mm
Description
-40℃~+125℃ 1.2Ω 10MΩ 125V 2.2kΩ@100MHz 200mA 50V SMD-4P,3.2x1.6mm Common Mode Filters ROHS