GP2001-25HTR
MFR.Part #
GP2001-25HTR
JLCPCB Part #
C48997206
Package
TO-92
Description
-40℃~+85℃ 1 150mA 2.5V 2uA 45V 600mV@(100mA) 65dB@(100Hz) Fixed Over Temperature Protection、Short Circuit Protection Positive ±100uVrms TO-92 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS