RCA05680RJLF
MFR.Part #
RCA05680RJLF
JLCPCB Part #
C48928220
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 680Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS