FTC252008S100MBCA
- MFR.Part #
- FTC252008S100MBCA
- JLCPCB Part #
- C48888293
- Package
- 1008
- Description
- 1.1A 1.4A 10uH 500mΩ ±20% 1008 Power Inductors ROHS