50SVPK120M
MFR.Part #
50SVPK120M
JLCPCB Part #
C542591
Package
SMD,D10xL12.7mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 10mm 12.7mm 120uF 20mΩ 50V 67.5mA@120Hz Polymer ±20% SMD,D10xL12.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS