SMNR8060-102MT
MFR.Part #
SMNR8060-102MT
JLCPCB Part #
C48677939
Package
SMD,8x8mm
Description
1mH 2.71Ω 370mA 600mA ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS