TL061WF300LT5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
TL061WF300LT5E
JLCPCB Part #
C48579492
Package
1206
Description
1W 300mΩ Alloy Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS