MBR20200FCT
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
MBR20200FCT
JLCPCB Part #
C496836
Package
TO-220F-3
Description
1 Pair Common Cathode 10uA@200V 150A 1V@10A 200V 20A TO-220F-3 Schottky Diodes ROHS