CD26G1HM221G130T
MFR.Part #
CD26G1HM221G130T
JLCPCB Part #
C48542970
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 13mm 220uF 50V ±20% Plugin,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS