CJ78M12E-TFN-ARG
MFR.Part #
CJ78M12E-TFN-ARG
JLCPCB Part #
C48542751
Package
TO-252-2L
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 12V 40uV 500mA 70dB@(120Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Short Circuit Protection Positive TO-252-2L Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS