IRF150P220XKMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IRF150P220XKMA1
JLCPCB Part #
C494988
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 12nF 150V 160nC@10V 2.7mΩ@10V 3.8W 316A 4.6V 65pF TO-247-3 MOSFETs ROHS