25121WJ0752T4E
MFR.Part #
25121WJ0752T4E
JLCPCB Part #
C49477
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 7.5kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS