54ACTQ02/Q2A
Extended
Manufacturer
Rochester Electronics, LLC
MFR.Part #
54ACTQ02/Q2A
JLCPCB Part #
C4472292
Package
LCC-20
Description
-55℃~+125℃ 2 24mA 2V 3.7V、4.7V、5.4V 360mV、500mV 4 4.5V~5.5V 54ACTQ 800mV 80uA 9.5ns@4.5V,50pF NOR Gate LCC-20 Logic Gates ROHS