SN54F64J/B
Extended
Manufacturer
Rochester Electronics, LLC
MFR.Part #
SN54F64J/B
Description
-55℃~+125℃ 1mA 2.4V~3.4V 20mA 2V 300mV~500mV 4.5V~5.5V 54F 800mV AND-OR-NOT gate - Logic Gates ROHS