BAR5002VH6327XTSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
BAR5002VH6327XTSA1
JLCPCB Part #
C4468002
Package
SC-79-2
Description
1.1V@50mA 100mA 50V 50nA Independent SC-79-2 Diodes - General Purpose ROHS