SDUR30Q60
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
SDUR30Q60
JLCPCB Part #
C493152
Package
TO-220AC-2
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1.56V@30A 20nA@600V 28ns 300A 30A 600V TO-220AC-2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS