SDURS30Q60WT
MFR.Part #
SDURS30Q60WT
JLCPCB Part #
C492936
Package
TO-247AD
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.56V@30A 20nA@600V 28ns 300A 30A 600V TO-247AD Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS