A3963WR-3P-A
Extended
Manufacturer
CJT(Changjiang Connectors)
MFR.Part #
A3963WR-3P-A
JLCPCB Part #
C492250
Package
Push-Pull,P=7.92mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 1x3P 250V 3 3.96mm 3P Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=7.92mm Wire To Board Connector ROHS