A3963WV-3P-A
MFR.Part #
A3963WV-3P-A
JLCPCB Part #
C492249
Package
Plugin,P=7.92mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 1x3P 250V 3 3.96mm 3P Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=7.92mm Wire To Board Connector ROHS