WJ15EDGKA-3.81-10P
MFR.Part #
WJ15EDGKA-3.81-10P
JLCPCB Part #
C490000
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 10 10P 16~28 1x10P 3.81mm 300V 8A Green Horizontal Termination Male Plug Screw Connection (M2) P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS