WJ15EDGKM-3.81-16P
MFR.Part #
WJ15EDGKM-3.81-16P
JLCPCB Part #
C489986
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16 16P 16~28 1x16P 3.81mm 300V 8A Male Plug Screw Screw Connection (M2) Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS