0402WGF5623TCE
MFR.Part #
0402WGF5623TCE
JLCPCB Part #
C48838
Description
-55℃~+155℃ 50V 562kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS