6A02457AF30UCG
Extended
Manufacturer
SJK(SHENZHEN CRYSTAL TECH)
MFR.Part #
6A02457AF30UCG
JLCPCB Part #
C47345429
Package
HC-49U
Description
-40℃~+85℃ 2.4576MHz 30pF 400Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49U Crystals ROHS