AACM7060R132A
MFR.Part #
AACM7060R132A
JLCPCB Part #
C47327416
Package
SMD-4P,7x6mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 125V 2 2.5A 21mΩ 910Ω@100MHz、1.3kΩ@100MHz SMD-4P,7x6mm Common Mode Filters ROHS