AACM7060R701A
MFR.Part #
AACM7060R701A
JLCPCB Part #
C47327415
Package
SMD-4P,7x6mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 125V 15mΩ 2 4A 500Ω@100MHz、700Ω@100MHz SMD-4P,7x6mm Common Mode Filters ROHS