HB-FH7-254215PB2GOW
MFR.Part #
HB-FH7-254215PB2GOW
JLCPCB Part #
C47326659
Package
SMD,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A 2 2.54mm 2.54mm 2x15P 30P 8.5mm Brass Gold Square Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=2.54mm Female Headers ROHS