A06-471JP
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
A06-471JP
JLCPCB Part #
C48512
Package
SIP-6-2.54mm
Description
125mW 470Ω 5 6 ±100ppm/℃ ±5% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS