VHF060303HQ2N7CT
MFR.Part #
VHF060303HQ2N7CT
JLCPCB Part #
C485797
Description
14@500MHz 2.7nH 25mΩ 280mA 9.2GHz Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS