VHF060303HQ6N2BT00
- MFR.Part #
- VHF060303HQ6N2BT00
- JLCPCB Part #
- C485785
- Description
- 14@500MHz 250mA 480mΩ 5.1GHz 6.2nH High-frequency inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS