FXL0650-3R3-M
MFR.Part #
FXL0650-3R3-M
JLCPCB Part #
C485362
Package
SMD,7x6.6mm
Description
10A 22mΩ 3.3uH 8.5A Molded Inductor ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS