0805B223J500NT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
0805B223J500NT
JLCPCB Part #
C47118520
Package
0805
Description
150pF、680pF、22nF、47nF 50V、50V、50V、630V X7R、C0G、X7R、X7R ±10%、±10%、±5%、±2% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS