RC0402F434CS
MFR.Part #
RC0402F434CS
JLCPCB Part #
C4360058
Description
-55℃~+125℃ 30mW 430kΩ Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS