HF18FF-G/012-2Z13D
MFR.Part #
HF18FF-G/012-2Z13D
JLCPCB Part #
C4355171
Package
插件,28x21.5mm
Description
-40℃~+70℃ 100mΩ 12V 15ms 160Ω 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20ms 30V@DC、250V@AC 7A 7A@250VAC、7A@30VDC 8 800mW AgNi Non-Polarized, Single Coil (With LED) 插件,28x21.5mm Power Relays ROHS