RVS-10K1804FT
MFR.Part #
RVS-10K1804FT
JLCPCB Part #
C4354891
Package
2010
Description
-55℃~+125℃ 1.8MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS