CT7-Y12Y5U0E472MSE
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CT7-Y12Y5U0E472MSE
JLCPCB Part #
C4354885
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 11.5mm 4.7nF 400V 5mm Y5U ±20% Plugin,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS