RN06B3162CT5-25
MFR.Part #
RN06B3162CT5-25
JLCPCB Part #
C4353578
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 31.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS