RM10F3322CT
MFR.Part #
RM10F3322CT
JLCPCB Part #
C4352839
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS