RC1005F1964CS
MFR.Part #
RC1005F1964CS
JLCPCB Part #
C4348167
Description
-55℃~+155℃ 1.96MΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS